banner

BİLETBUL | UCUZ UÇAK BİLETİ | HAKKINDA

 

Biletbul turizm 2013 kuruluşlu, Türsab 8127 numaralı A grubu bir seyahat acentasıdır. Hizmet anlayışımız farklı seyahat alternatiflerini bir araya getirerek kolay,hızlı ve güvenilir şekilde her yöne en ekonomik bilet sorgulaması sağlamaktır. Online sitemiz güvenli bir şekilde alışveriş yapmanız üzere en uygun uçak bileti ve otobüs bileti bulup satın almanız üzere kurgulanmıştır. Biletbul.com’da yüzlerde IATA üyesi tarifeli iç ve dış hat uçak biletleri, otobüs biletleri, İdo seferlerinin yanı sıra Antalya destinasyonu için uygun fiyatlı charter seçeneklerini de bulup değerlendirebilirsiniz. Türk Hava Yolları, Atlasjet, Sun Express, Anadolujet, Borajet ve Pegasus gibi başlıca iç hat havayollarının biletlerinin tümünü aynı anda karşılaştırmalı olarak sorgulayabilirsiniz. Ayrıca Biletbul.com’da öğrenciler, yaşlılar ve askerler için indirimli uçak bileti sorgulaması yapabilir ve satın alabilirsiniz.Uçak biletlerinde fiyat değişikliklerinden korunmak için Biletbul.com’da yaptığınız sorgulama sonucunda size uygun seferlere rezervasyon yapmaktan çekinmeyin. Yapacağınız rezervasyonun havayolu tarafından size verilecek bir opsiyon süresi olacaktır. Bu süre içerisinde yeriniz bu fiyatla sabitlenecektir. Biletinizi bu opsiyon süresi içerisinde satın almazsanız sistem otomatik olarak rezervasyonunuzu iptal edecektir. Bu durumun ne size ne bize herhangi bir riski yoktur.

Sitemizden Promosyon Biletler menüsü altında Antalya destinasyonu için Moskova başta olmak üzere ucuz charter uçak biletlerini de bulup satın alabilirsiniz. Uçak biletlerinin yanı sıra bir çok otobüs firmasının biletlerini de bulabilir, satın alabilir ve otobüsteki yerinizi bile kendiniz seçebilirsiniz.

Firmamızdan satın alınan biletlerle ilgili olarak sizin bilginiz haricinde hiçbir üçüncü kişiye bilgi aktarımı yapılmaması gizlilik politikamızın en önemli parçasıdır.

Antalya merkezli olan firmamızda farklı konaklama seçenekleri ve tüm seyahat ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacağız.

Her türlü görüş ve önerinizi bizlerle paylaşmaktan çekinmeyiniz.

 

Bilal TÜRKYILMAZ.
bilal@biletbul.com
0533 227 87 20

Biletbul.com , Biletbul Turizm’in tescilli bir markasıdır.