banner

MERAK ETTİKLERİNİZ

UCUZ UÇAK BİLETİ NASIL BULUNUR?

www.biletbul.com'a ister bilgisayarınızdan ister telefonunuzdan girerek yapacağınız arama ile gideceğiniz yere yapılan tüm uçuş seferlerini görebileceksiniz.Bu sonuçlar IATA belgesi olan havayolu şirketlerinin sonuçlarını getirmektedir.Bu sonuçlarda göreceğiniz fiyatlar net uçuş bedelidir.Satın almaya karar verdiğiniz anda vergiler eklenecektir.Eklenen tutar standarttır.Bu listeden en ucuz ve size en uygun uçuşu seçerek rezervasyon işlemini aynı dakikada yapabilirsinizUCUZ UÇAK BILETI SATIN ALIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİZ ?

Uçak biletinizi almadan önce rezervasyon numarasını kontrol etmelisiniz.Rezervasyon numarası havayolu şirketlerine göre değişiklik göstermektedir.Biletinizi teyit ettirmek istediğiniz zaman size sorulacak olan ilk bilgidir. Bir diğer dikkat edilecek konu rezervasyon işleminizi tamamlamadan önce nereden nereye gideceğinizi ve uçuş saatini son olarak ödediğiniz tutarı kontrol etmelisiniz. 

Havayolu günümüzde en çok tercih edilen ulaşım şeklidir.Hızlı rahat konforlu ve güvenilir olması yanında www.biletbul.com ile en ekonomik uçak biketine de en kolay yoldan ulaşma fırsatına sahipsiniz.

 

Fırsatlar